"Nejsem učitelem, jsem jen ukazatelem směru. Ukázal jsem cestu sobě i jiným."

G. B. Shaw

Třídní učitelka: Mgr. Ivana Benešová

Třídní samospráva:

Předseda:  Adam Juriga

Místopředseda:  Antonie Pavlovcová

Třídní kniha:  Lucie Benešová, Nikol Kašparová

Květiny:  Hugo Havlíček

Parlament:  Antonie Pavlovcová, Nikol Kašparová

Žaluzie + topení: Petr Wudia, Roman Zadorozhnyy

Třídnické informace a oznámení:

Zítra ve středu 26.6. v 10 hodin (po vyklizení skříněk a odevzdání klíčů) odcházíme na koupaliště Kraví hora. Nezapomeňte si proto vzít plavky, ručník, opalovací krém, pití a peníze na vstupné (80 Kč).

Děkuji všem za velmi milé a srdečné rozloučení s učiteli! Velký dík patří také Petrovi a Brianovi za vynikající dort, který nám upekli, všem moc chutnal!

V posledním týdnu tohoto školního roku (24.6. až 28.6.) bude zkrácené vyučování - po až čt do 12:35 hod, v pátek pouze jedna vyuč. hodina - rozdání vysvědčení.

V pondělí 24.6. nás čeká sportovní den, od úterka do čtvrtka budou probíhat třídnické práce, odevzdávání učebnic a klíčů od skříněk.

Obědové čipy se nevrací, pro vrácení přeplatku za obědy napište prosím krátký e-mail do jídelny (jidelna@zsmirubrno.cz) s číslem účtu, na který má být přeplatek zaslán.

Cena výletu se bohužel navyšuje o 60 Kč z důvodu uzavření lávky přes Vranovskou přehradu a nutnosti použít (opakovaně) lodní dopravu k přepravě přes přehradu. Prosím tedy o zaplacení doplatku 850 Kč.

Dále vybíráme peníze za fotografie (nutno zaplatit do úterka 18.6.) a částku 35 Kč na květiny pro učitele na tradiční rozloučení deváťáků se základní školou, které proběhne v úterý 18.6. ve 14 hodin.

VÝLET NA VRANOVSKOU PŘEHRADU 19.6. až 21.6. 2019

Vybíráme doplatek 850 Kč. (Poslední termín pro platbu je 18. června 2019.)

- Odjezd ve středu 19. června 2019, SRAZ V 8:05 na Autobusovém nádraží Zvonařka.

Ubytování:  Vranovská pláž (www.vranovska-plaz.cz)
                     čtyřlůžkové chatky, společné sociální zařízení kousek od chatek (sprcha za 20 Kč)

Doprava: autobus
Stravaplná penze (začíná večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu)
Cena:  940,- /osoba/pobyt (v ceně je ubytování, povlečení, strava a pitný režim)
           + cca 210,- Kč na dopravu + 200 Kč na další kulturní program (45 Kč znojemské podzemí, prohlídka vodní elektrárny)

Změna v rozvrhu IX.A od 25. 2.:

Každé pondělí:

Občanská výchova - 5. vyuč. hodina (vyučující Dominik Pavlů)

Dějepis - 6. vyuč. hodina (vyučující Saša Hudečková)

Výuka bude v pondělí končit ve 13.30 hodin.

Saša Hudečková, Dominik Pavlů

Výuka nepovinného předmětu Cvičení z matematiky byla ukončena dne 5.4.2019. Vyučování v pátek končí po 4. vyučovací hodině.

Prosím rodiče, aby omlouvali nepřítomnost dětí bezprostředně po absenci.

- Třídní schůzky budou v letošním školním roce v těchto termínech:

• 18. 6. 2019

Akce třídy:

• 19. 6. - 21. 6. 2019 - školní výlet na Vranovskou přehradu
  • 4. 6. 2019 - Focení třídy (fotografie třídy á 30 Kč, fotografie skupinky á 25 Kč)

Obědy pro nemocné děti jsou vydávány vždy od 11:15 do 11:40 a pak v čase 13:45 - 14:00. Z hygienických důvodů nemohou být obědy vydány jindy.

Vyučované předměty:

(Klikatelné odkazy Vás nasměrují na stránku konkrétního předmětu)

Anglický jazyk

Člověk a svět práce