Divadelní kroužek

Ve středu 6. března zahajuje kroužek práci v 2. pololetí. Začínáme zkoušet pohádku PERNÍKOVÁ CHALOUPKA. Zkoušky budou probíhat ve školní tělocvičně.

Nové PŘIHLAŠOVÁNÍ na 2. pololetí bude spuštěno v Edookitu ve středu 17. 1. 2024 v 8.00 hod. Přihlašování bude možné až do konce ledna nebo do naplnění kapacity. Divadelní kroužek se opět otvírá pro děti z 1. - 3. třídy. Činnost kroužku bude zahájena pravděpodobně od března. Počet hodin kroužku závisí na počtu přihlášených členů, kteří budou o přesné době trvání kroužku informováni. Termín zkoušek zůstává stejný jako v 1. pololetí.

středa 13.30 - 15.00 hod., třída VII.A nebo tělocvična

Pro děti z 1. - 3. třídy, 1. pololetí školního roku 2023/24, říjen - prosinec, vedoucí kroužku: Mgr. Romana Koutná

Náplní kroužku je nácvik jednoho divadelního představení a jeho prezentace ve škole a na veřejnosti.

OBRÁZKY z adventních představení:

• "Advent na Zelňáku", 14. 12.

Další fotografie a video uvidí členové kroužku a hostující žáci z 2.A ve školní aplikaci MS Teams.

• Tělocvična školy 8. 12., představení pro MŠ, 1.A, 2.B

Další fotografie uvidíte ve školní aplikaci MS Teams a na webových stránkách školy - školní galerie

• Domov seniorů, Podpěrova ul., 29. 11.

Organizace adventních vystoupení a zkoušek

Nacvičujeme adventní hru: "Nová hvězda"

Plánovaná adventní představení (další termíny budou dle domluvy postupně přidávány):

• 29.11., 10.30 hod. Domov pro seniory Podpěrova
  • 8.12., 9.30 hod. - tělocvična ZŠ nám. Míru  - pro děti z MŠ Bílého