ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ VE ŠK.ROCE 2023/2024
Odhlášky obědů nebo případné dotazy přijímá pí. Chábová osobně, telefonicky (543 210 930) nebo emailem (jidelna@zsmirubrno.cz) každý pracovní den vždy od 7:50 do 9:00.

Jídla pro nemocné se mohou vyzvedávat každý den před  výdejem a před skončením výdeje, tedy od 11:00 do 11:35 a po telefonické domluvě (!) i od 13:45 do 14:00! Noste si prosím pouze plastové nebo nerezové jídlonosiče, do skleněných vám nebude oběd vydán!

Od 1. 2. 2013 už z organizačních důvodů nepřijímáme žádné nové registrace od cizích strávníků.

Po domluvě je na naší škole možná i bezlepková dieta.

Závazná přihláška ke stravování ke stažení zde

Od 1. 9. 2022 jsou ceny obědů stanoveny takto:

6 -10 let 36,- Kč

11 - 14 let 38,- Kč

15 a více 40,- Kč

Cizí strávníci: 85,- Kč

Každý strávník si musí zakoupit stravovací čip za kauci 100,- Kč.

Platba je možná buď složenkou (k vyzvednutí v jídelně mezi 7:45 a 9:00) nebo bankovním převodem.

Čislo účtu pro bankovní převod je 17035621/0100

Variabilní symbol je unikátní pro každého žáka a sdělí Vám ho stravovací referentka. Dbejte na správné zadání VS! VS je určující pro cíl platby. Pokud budete platit převodem pro více dětí, zaplaťte prosím každého zvlášť nebo uveďte všechny variabilní symboly (ve tvaru XXXYYY) nebo napište do poznámky jména, aby bylo jasně označeno, pro koho platba je.

Aktuální jídelníček k nahlédnutí:

Jídelníček na 18. 3. - 22. 3. 2024

Jídelníček na 25. 3. - 29. 3. 2024

Odhlášení a přihlášení obědů je možné pouze do 9:00 na následující den (na naší škole není kuchyně, pouze výdejna, takže jídla se musí objednávat alespoň den dopředu). Na pondělí je tedy nutné si načipovat už v pátek ráno!

Upozorňujeme rodiče, že po zaplacení obědů paní Chábová zadá příchozí platbu do systému, ale u žáka neprovede výběr (1 nebo 2, načítají se pouze 0). Je třeba, aby si děti čipovaly obědy samy. Družinové děti čipují s paní vychovatelkou, ostatní v případě potřeby požádají třídní učitelku. Při čipování je důležitá zpětná kontrola dítětem, zda je oběd ve správný týden správně označen a potvrzen v systému. Veškeré žádosti o odhlášení a změnu obědů je nutné provést minimálně den předem od 7.50 do 9.00 hodin.

Rodiče mohou využít také služeb online čipování. Pí Chábová vydá přihlašovací jméno a heslo.
Přístup do online čipování je možný z úvodní strany .