Základní škola Brno,

nám. Míru 3

6.B

Třídní učitelka: Mgr. Denisa Jirůšková

 

Třídnické informace a oznámení:

 

INFORMACE K UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

1. Klasifikace se bude uzavírat dne 19. června. Vašim rodičům přijde co nejdříve email se souhrnem Vašich známek. Kdybyste měli s nějakou známkou problém, kontaktujte učitele předmětu. Jistě Vám vysvětlí, proč Vám danou známku navrhl.

2. Od 8. do 19. června budou probíhat individuální konzultace. Na konzultace se dostaví pouze ti, kteří budou učiteli vyzváni, nebo ti, kteří nebudou spokojeni se svoji známkou, popř. chtějí něco dovysvětlit.

3. Odevzdávání učebnic bude probíhat ve středu 24.6. od 9:30 do 10:30. S sebou přineste klíčky od šatní skříňky a igelitku na výkresy a věci, které máte ve skříňce. Dále Vám vrátím peníze za školní výlet (600,- Kč) + 60,- Kč za neuskutečněný festival v Otevřené zahradě. Prosím, dodržte určený čas, abyste se nepotkali s dalšími žáky. Seznam učebnic ZDE

4. POZOR ZMĚNA Vysvědčení se bude rozdávat 30.6. 2020 v čase 9:00 - 9:30. Čas byl změněn vzhledem k uvolnění hygienických opatření. Vysvědčení se bude rozdávat normálně ve třídě, roušky jsou nutné!

5. Prosím všechny, kteří již nyní vědí, že se nebudou moct dostavit k odevzdání učebnic, popř. pro vysvědčení, aby mě kontaktovali na email/telefonicky, abychom se domluvili na jiném termínu.

 

ŠKOLNÍ VÝLET

Milí žáci,

jak už jistě tušíte, vzhledem k této nepříjemné situaci se letošní školní výlet RUŠÍ (i kdybychom šli do školy, výlet ani tak nebude). Zálohu Vám všem samozřejmě vrátím, naštěstí jsme nic dopředu nezaplatili, takže dostanete všechny peníze zpět. Moc mě to mrzí sad D.J.

 

DRUHÝ CIZÍ JAZYK

Vážení rodiče,

rozeslala jsem Vám na emailové adresy přihlášky k druhému cizímu jazyku. Proberte to s dětmi a poprosím Vás o poslání vyplněné přihlášky do konce dubna.

Komu přihláška nepřišla, prosím, kontaktujte mě a já Vám ji odešlu znovu. D.J.

 

UPOZORNĚNÍ PRO ŽÁKY A RODIČE

Od pondělí 30. 3. dojde kvůli přehlednosti ke změně zadávání učiva. Úkoly a učivo najdete na jednotlivých stránkách předmětů (klikatelné). 

 

Vážení žáci a rodiče,

upozorňuji, že toto volno NEJSOU PRÁZDNINY, úkoly jsou hodnocené a známkované, jako byste byli ve škole. Kdo ještě nezačal pracovat, prosím, napravte to, abyste neměli po návratu špatné známky v ŽK! V případě, že si nevíte rady, neváhejte mě nebo ostatní vyučující kontaktovat.              

 

 

Rozvrh hodin

  1. 2.  3. 4. 5. 6.
PO Z ČJ(ml) D VV VV M
UT ČJ (lit) F AJ LS ČaSP(lich) ČaSP(lich)
ST I / M I / M AJ D TV TV
ČT ČJ(ml) Z AJ M HV OV
PA AJ ČJ(sl) F M  

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

AKCE TŘÍDY 

  • 22. května - představení Poutníci
  • 24. června - Projektový den Brno

TERMÍNY TŘÍDNÍCH SCHŮZEK VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

  • 14. dubna - zrušeno
  • 16. června

PRÁZDNINY VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020                                  

  • 29.6. - 30.6. 2020 - ŘEDITELSKÉ VOLNO

SBĚR

  • pomerančová kůra (pondělí a středa)
  • papír (pondělí a středa) - Prosíme, aby byl papír řádně svázán.
  • léčivé byliny

 

Vyučované předměty:

(klikatelné odkazy Vás přenesou na stránku s konkrétními informacemi)

Angličtina

Český jazyk

Informatika

Matematika

Fyzika

Zeměpis

Dějepis

Literární seminář

Přírodopis

Člověk a svět práce

Občanská výchova

Hudební výchova

Tělocvik

Výtvarná výchova