Divadelní kroužek

středa 13.30 - 15.00 hod.

Kroužek se koná pod vedením paní učitelky Romany Koutné (3. B). Je určen pro žáky 1. stupně (1. - 5. třída), výjimečně - po domluvě i 2. stupně

• Náplní kroužku je nácvik divadelních představení a jejich prezentace ve škole, popřípadě na veřejnosti. Secvičíme jedno vánoční představení a jednu pohádku nebo pásmo pro jarní vystoupení

Termíny adventních představení:

• středa 11. 12. v 10.00 - Vánoční trhy - Výstaviště

• úterý 17. 12. v 9.00, 10.30 - tělocvična ZŠ

• středa 18. 12. v 15.30 - Advent na Zelňáku​

• čtvrtek 19. 12. odpoledne - školní Vánoční jarmark

laugh 4. 12. je kostýmová zkouška

wink 1. 10. Rozdaný scénář - přečtěte si scénář, najděte si svoji roli a můžete se pustit do učení textu!!!

smiley 20. 9. Do kroužku se přihlásilo 11 dětí. Chystá se scénář pro 11 herců - "Pastýřská vánoční hra".

Přihláška 2019/20

• Poznámka:Pozdější termín první zkoušky souvisí s vystoupením loňských členů divadelního kroužku na oslavách výročí školy. Je třeba, aby na první zkoušku přišli členové alespoň částečně připraveni (přečtený scénář, popř. částečné pamětné ovládání textu, hudebního doprovodu = oslovení hráči na nástroj).