Základní škola Brno,
nám. Míru 3, příspěvková organizace

2.A

    Vítám vás ve 2. třídě

Třídní učitelka: Mgr. Karolina Skotáková

nový email: karolina.skotakova@zsmirubrno.cz

Zdravím Vás!

Nové informace pro nás:

1)     Od září přechází naše škola na nový školní systém Edookit. 

Do 31. 8. 2020 se budou všem postupně zasílat přístupové údaje na emaily, které máme k dispozici. Pokud Vám do té doby nic nepřijde, kontaktujte mě, prosím, na email karolina.skotakova@zsmirubrno.cz

Jedná se o informační systém, ve kterém po přihlášení najdete vše, co se týká školní docházky Vašich dětí. U každého dítěte se Vám objeví jeho rozvrh, známky okamžitě po jejich zadání (systém supluje žákovskou knížku), informace o různých školních akcích, absence Vašeho dítěte, přes Edookit budete posílat omluvenky a komunikovat s jednotlivými učiteli, najdete tam knížky půjčené ze školní knihovny, studijní materiály a mnoho a mnoho dalšího.

2) Organizace začátku školního roku 

2.ročník

úterý 1.9. - 8:00 - 10:45; 2. ročník přichází bočním vchodem 

středa 2.9. -  8:00 - 11:40,   žáci budou dostávat učebnice (přinést aktovku nebo pevnou tašku)

Od čtvrtka bude výuka dle rozvrhu.

 

Školní družina bude v provozu od 6:30 do 17:00.

Obědy se budou vydávat od prvního dne. Stravovací systém (včetně registrace nových strávníků) bude spuštěný od pondělí 24.8. Prosíme nové strávníky, aby poslali naskenovanou přihlášku na mail jidelna@zsmirubrno.cz. Zavedeme Vás do systému, domluvíme se na platbách a na předání čipu. V případě dotazů se prosím na nás obracejte mailem nebo příští týden na tel. čísle 543 210 930.