Základní škola Brno,
nám. Míru 3, příspěvková organizace

Školní rok 2020/2021 začíná v úterý 1. 9. 2020

1. ročník

úterý 1.9. - přijďte prosím v 8:45 před školu k bočnímu vchodu (když jdete do školy, nepůjdete k vrátnici, ale dáte se po chodníku doprava), slavnostní uvítání proběhne mezi 8:55 - 9:40. Na slavnostní uvítání prosíme o doprovod maximálně dvou osob! Upozorňujeme všechny, že ve vnitřních prostorách školy je zapotřebí používat roušky.

středa 2.9. - vyučování bude od 8:00 do 9:40

čtvrtek 3.9. - vyučování bude od 8:00 do 11:40

Od pátku bude výuka podle rozvrhu. Do pátku 11.9. smí doprovázet žáka první třídy jedná dospělá osoba. Po tomto datu již to nebude možné.

Informace pro rodiče 1.A

Informace pro rodiče 1.B

 

2. - 9. ročník

úterý 1.9. - 8:00 - 10:45; 2. ročník přichází bočním vchodem

středa 2.9. - 2. - 5. ročník 8:00 - 11:40; 6. - 9. ročník 8:00 - 12:35. Žáci II. stupně budou dostávat učebnice.

Od čtvrtka bude výuka dle rozvrhu.

 

Školní družina bude v provozu od 6:30 do 17:00.

Obědy se budou vydávat od prvního dne. Stravovací systém (včetně registrace nových strávníků) bude spuštěný od pondělí 24.8. Prosíme nové strávníky, aby poslali naskenovanou přihlášku na mail jidelna@zsmirubrno.cz. Zavedeme Vás do systému, domluvíme se na platbách a na předání čipu. V případě dotazů se prosím na nás obracejte mailem nebo příští týden na tel. čísle 543 210 930.

 

Hygienická pravidla

Změna 28.8.: Na základě doporučení MŠMT jsme nastavili pravidla pro nošení roušek. Žáci ve škole roušku mít nasazenou nemusí. Avšak rodiče a další cizí osoby, které by se v budově případně pohybovaly, ji mít mají.

Škola v průběhu roku zajistí vyšší míru úklidu, dezinfekce, čištění a větrání.

První a druhý stupeň budou v jídelně odděleny.

Prosíme rodiče, aby neposílali do školy děti, pokud budou mít příznaky respiračních onemocnění. V takovém případě budeme zákonné zástupce okamžitě kontaktovat, aby si je odvedli.

Rodiče nebudou mít přístup do školy (až na nezbytně nutné případy), pokud byste si potřebovali něco vyřídit, například v kanceláři, dejte nám vědět předem mailem či telefonicky.

Tato pravidla se můžou v průběhu školního roku měnit či zpřesňovat s ohledem na to, jak se osvědčí, popřípadě zda nepřijdou nějaká další opatření z MŠMT či MZ.