Základní škola Brno,

nám. Míru 3

Nabídka příměstského tábora

Vážení rodiče, protože si jako škola uvědomujeme, že v současné době, po návratu k běžnému režimu, se Vám nakupila spousta starostí a práce, chtěli bychom Vám nabídnout pomoc.

Rozhodli jsme se pro žáky I.stupně naší školy uspořádat dva týdny zábavného prázdninového programu. V týdnu od 20. – 24. 7. a potom od 27. 7. -31. 7. bychom chtěli připravit dva školní příměstské tábory.

V nabídce máme Kouzelnický svět pod vedením E.Liškové, K.Zezulové a L. Hrabala (zaměřený na zážitkové aktivity a sportovní činnosti, inspirovaný knihou Harry Potter, účastníci se stanou žáky čar a kouzel Bradavicích, kde si budou osvojovat rozmanité činnosti) a Ozvěny času pod vedením M.Kenerešové, M.Halouzkové a K. Švábové (zaměřený na turistické výlety do přírody a okolí, kde účastníci pomyslně navštíví několik historických období i budoucnost). Oba tábory by byly připraveny na pěkné i na deštivé počasí. Základna by byla vždy v naší škole.

Tímto bychom chtěli zjistit předběžný zájem, jestli se máme do přípravy pouštět. Zajímavá pro Vás by mohla být i finanční stránka. Tyto tábory budou pro Vás zadarmo, jen byste museli Vaši dětem hradit dopravu, stravu a vstupy do navštěvovaných objektů.

Dejte nám, prosím, vědět nejpozději do pondělí 8.6. na sekretariat@zsmirubrno.cz, jestli

a) máte zájem o tábor v týdnu od 20.7. -24.7.

b) máte zájem o tábor v týdnu od 27.7.-31.7.

c) máte zájem o oba tábory (i toto je možné).

 

Na základě Vašeho zájmu bychom potom rozhodli, zda a v jaké formě tábory zorganizovat.