Školní knihovna

PŮJČOVNÍ DOBA KNIHOVNY (ŠKOLNÍ ROK 2018/2019)
STŘEDA - velká přestávka
ČTVRTEK - velká přestávka

Ve školním roce 2017/2018 bylo vybráno na upomínkách 372 Kč. Za peníze byly do knihovny nakoupeny nové knihy (série Srdíčko, další díl ze série Soví kouzlo a miniencyklopedie o autech, která je vhodná především pro kluky z 1. a 2. třídy).

ČTENÁŘSKÁ VÝZVA 2018/2019
I v letošním školním roce bude v knihovně probíhat knižní soutěž. Startuje 1. října a potrvá až do 31. května 2019. Bližší informace budou uvedeny v knihovně a na webu knihovny na konci září.

Knižní výzva

Během měsíce června byla Knižní výzva vyhodnocena. Vítězkou se stala VALENTINA PIPALOVÁ ze třídy 4.A. Na druhém místě se umístila TEREZA HÜBNEROVÁ ze třídy 2.A. Vítězkám gratulujeme a těšíme se na knižní výzvu v příštím roce.

Pravidla půjčování:

• ​Výpůjční lhůta je jeden měsíc.
  • V případě, že nestihnete knihu vrátit do konce lhůty, nebude vám půjčena žádná další kniha (do té doby, než knihu vrátíte) a za každý den prodlení zaplatíte 1 Kč.

Žáci, kteří ani po opakovaném vyzvání nevrátí půjčené knížky, třeba z důvodu ztráty či poškození, budou muset knihu nahradit, např. novou knihou, nebo knihou z antikvariátu.

SEZNAM VŠECH KNIH najdete ZDE- v excelové tabulce vyhledávejte
tituly pomocí Ctrl+F a do okénka zadejte požadovaného autora nebo titul. Knihy označené žlutě se ztratily nebo se po nich intenzivně pátrá.