Nabídka školního klubu

Vážení a milí rodiče,

Školní klub Kotva, který sídlí na vedlejším gymnáziu, nabízí vašim dětem především na druhém stupni celoroční vyžití.

• Máme každodenní otevřenou klubovnu jak ráno od 7 do 9, tak i každé odpoledne od 11 do 17 hodin, také se staráme o sportovní areál našich škol.
  • Pořádáme akce o prázdninách, lyžařský výcvik o jarních prázdninách, v létě jezdíme na kola i na jiné tábory.
  • Máme různé přespávačky v klubu - duchovní obnovy, filmové večery, karneval, deskohraní, tvoření ozdob na Vánoce, Velikonoce,…
  • Realizujeme kroužky sportovní, přírodovědné, hudební a divadelní, tvořivé, jazykové i jiné

Tyto aktivity se snažíme nabídnout všem, kteří k nám chodí. Zároveň usilujeme o co nejmenší finanční zatížení vás rodičů. Za tímto účelem je ale třeba, abychom naplnili naši kapacitu žáků.

Proto pokud si myslíte, že byste našich služeb někdy v průběhu školního roku využili nebo chcete jen vypomoci těm, kteří do klubu chodí, prosím přihlaste své dítě do našeho školního klubu Kotva. V příloze se nachází přihláška. Odevzdejte ji, prosím, nejpozději do středy 7.11.2018 v klubu Kotva.

Josef Přehnal, vedoucí školního klubu

Bc. Josef Přehnal