Základní škola Brno,

nám. Míru 3

Informace k zahájení šk. roku 2018/2019

Pondělí 3. 9.

1. ročník

Bude jen jedna hodina (8:00 - 8:45), bez přezůvek. Třídní učitelé si vyzvednou žáky (společně s rodiči) před školou, 1.B před hlavním vchodem, 1.A před vedlejším vchodem do školy vedle jídelny. Následuje slavnostní uvítání, rodiče získají informace od paní vychovatelky v ŠD. Pokud bude dítě zůstávat v ŠD, mělo by s sebou mít svačinu. Možnost zaplacení pracovních sešitů v ceně 300,- Kč.

 

2. - 9. ročník

Zahájení vyučování v 8:00, ukončení v 10:45. Žáci si přinesou psací potřeby a poznámkový blok. Žáci se nepřezouvají. Po přidělení klíče od šatní skříňky si žáci přinesou ramínko a budou si věci odkládat do skříněk. Další informace budou mít v deníčcích a žákovských knížkách.

 

Úterý 4. 9.

Vyučování začíná v 8:00.

1. ročník

Budou 2 vyučovací hodiny (1. hodina 8:00-8:45, 10 minut přestávka, 2. hodina 8:55-9:40). Děti si přinesou přezůvky a aktovku (deníček, pouzdro). Dostanou první učebnici. Bude jim přidělena šatní skříňka (dostanou klíček), nechť si donesou skobičku na krk, kam se věší i čip na obědy.

Důležité - v deníčku prosíme zapište pro paní učitelku, zda tento den jde dítě do ŠD nebo jen na oběd. Pokud dítě zůstane v ŠD, dejte mu svačinu.

 

2. - 5. ročník - ukončení vyučování v 11:45

6. - 9. ročník - ukončení vyučování ve 12:00

 

Od středy 5. 9. probíhá výuka dle rozvrhu ve všech ročnících.