Divadelní kroužek

každá středa 13.30 - 15.00 hod.

• časový harmonogram: 16. 5. odpadá zkouška (škola v přírodě), náhradní termín zkoušky je pondělí 21. 5., školní vystoupení . 22. 5. v 9.00 hod. a v 10.00 hod., vystoupení pro rodiče a známé - bistro Andini, Pekárenská - 23. 5. v 16.00 hod. Poté je činnost kroužku pro školní rok 2017/18 ukončena.

smiley termíny jarních vystoupení viz. Pozvánka

• 18. 4. kostýmová zkouška

• 25. 3. Vzhledem ke zrušenému odpolednímu vyučování ve škole dne 28. 3. odpadá také zkouška divadelního kroužku. Do příští zkoušky je třeba definitivně ovládat zpaměti svoji roli. Chystejte kostýmy.

• 28. 2. bude kroužek pouze 30 minut, do 14. 00 hod. PROSÍM, PŘIJĎTE VČAS.

wink 29. 1. jsou rozdané scénáře pro novou hru O opravdovém princi a opravdové princezně,

mail Po vystoupení na školním jarmarku je činnost divadelního kroužku přerušena. Kroužek pokračuje ve své práci v 2. pololetí. První zkouška nové hry bude ve středu 14. února po jarních prázdninách.

Organizace vystoupení na Jarmarku v úterý 19. 12. Sraz účinkujících ve třídě 1. B V 15.00 hod., převlečení do kostýmů a společný odchod na seřadiště do tělocvičny. Po vystoupení  - návrat do 1. B. nebo následující vystoupení. Rodiče si děti vyzvednou v 1. B, popřípadě si je mohou vyzvednout ihned po vystoupení. Kostým si děti už odnášejí domů. Je to poslední vystoupení

další foto ze Zelného trhu

Organizace vystoupení na Zelném trhu 14. 12.

Termíny adventních představení - POZVÁNKA

mail  21. listopadu proběhne  „KOSTÝMOVÁ ZKOUŠKA“ - přinést kostýmy, které mohou již zůstat ve škole. Nezapomeňte na venkovní variantu (Zelný trh 14. 12.), tu můžete doplnit až v daný den. Také další drobnosti kostýmu lze doplňovat později.

mail 14. listopadu budeme v divadelním kroužku vyrábět rekvizity - KONĚ. Je třeba si přinést následující pomůcky:

• voskovky
  • lepidlo Herkules (tekuté)¨
  • nůžky
  • několik kolíčků na prádlo (10)
  • podložka
  • hadřík

kissDalší termíny vystoupení: úterý 12. 12. v 10.00 hod. pro děti z MŠ, v 11.00 hod. pro děti ze ZŠ ve školní tělocvičně.

wink zkoušíme vánoční hru Píseň o svatých třech králích

Obsazení: Kašpar = Anička, Melichar = Dominika, Baltazar = Stella, Herodes = Lukáš, 1. pastýř = Sofia, 2. pastýř = Nasťa

angel  Ve středu. 4. října zahájí divadelní kroužek svou činnost. Sejdeme se na chodbě ve 2. patře na pohovce, zkouška bude probíhat v ateliéru. Je připraven scénář k vánoční hře: Píseň o svatých třech králích.

Máme již domluvený termín veřejného vystoupení v rámci brněnské akce Advent na Zelňáku  - čtvrtek 14. 12. v 16.00 hod. a samozřejmě vystoupení na školním vánočním jarmarku v úterý 19. 12. Je tedy nejvyšší čas začít zkoušet!

• Kroužek se koná ve středy 13.30 - 15.00 hodin pod vedením paní učitelky Romany Koutné (1. B). Je určen pro žáky 1. stupně (1. - 5. třída), výjimečně - po domluvě i 2. stupně
  • Náplní kroužku je nácvik divadelních představení a jejich prezentace ve škole, popřípadě na veřejnosti. Secvičíme jedno vánoční představení a jednu pohádku nebo pásmo pro jarní vystoupení.
  • Přihlášky odevzdávejte paní učitelce Koutné (1.B) nebo třídní učitelce/učiteli NEJPOZDĚJI V PÁTEK 15. září.

Přihláška do divadelního kroužku pro šk. rok 2017/2018