ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ VE ŠK.ROCE 2018/2019

Odhlášky obědů nebo případné dotazy přijímá pí. Chábová osobně, telefonicky (543 210 930) nebo emailem (jidelna@zsmirubrno.cz) každý pracovní den vždy od 7:50 do 9:00.

Jídla pro nemocné se mohou vyzvedávat každý den před  výdejem a před skončením výdeje, tedy od 11:15 do 11:40 a po telefonické domluvě (!) i od 13:45 do 14:00! Noste si prosím pouze plastové nebo nerezové jídlonosiče, do skleněných vám nebude oběd vydán!

Od 1. 2. 2013 už z organizačních důvodů nepřijímáme žádné nové registrace od cizích strávníků.

Po domluvě je na naší škole možná i bezlepková dieta.

Závazná přihláška ke stravování ke stažení zde

Od 1. 1. 2018 jsou ceny obědů stanoveny takto:

6 -10 let 28,- Kč

11 - 14 let 30,- Kč

15 a více 32,- Kč

Cizí strávníci: 71,- Kč

Každý strávník si musí zakoupit stravovací čip za kauci 100,- Kč (ta mu bude navrácena po odevzdání nepoškozeného čipu při ukončení stravování).

Platba je možná buď složenkou (k vyzvednutí v jídelně mezi 7:45 a 9:00) nebo bankovním převodem.

Čislo účtu pro bankovní převod je 17035621/0100

Variabilní symbol je unikátní pro každého žáka a sdělí Vám ho stravovací referentka. Dbejte na správné zadání VS! VS je určující pro cíl platby. Pokud budete platit převodem pro více dětí, zaplaťte prosím každého zvlášť nebo uveďte všechny variabilní symboly (ve tvaru XXXYYY) nebo napište do poznámky jména, aby bylo jasně označeno, pro koho platba je.

Aktuální jídelníček k nahlédnutí:

Jídelníček na 19. 11. - 23. 11. 2018

Jídelníček na 26. 11. - 30. 11. 2018

Odhlášení a přihlášení obědů je možné pouze do 9:00 na následující den (na naší škole není kuchyně, pouze výdejna, takže jídla se musí objednávat alespoň den dopředu). Na pondělí je tedy nutné si načipovat už v pátek ráno!

Upozorňujeme rodiče, že po zaplacení obědů paní Chábová zadá příchozí platbu do systému, ale u žáka neprovede výběr (1 nebo 2, načítají se pouze 0). Je třeba, aby si děti čipovaly obědy samy. Družinové děti čipují s paní vychovatelkou, ostatní v případě potřeby požádají třídní učitelku. Při čipování je důležitá zpětná kontrola dítětem, zda je oběd ve správný týden správně označen a potvrzen v systému. Veškeré žádosti o odhlášení a změnu obědů je nutné provést minimálně den předem od 7.50 do 9.00 hodin.

Rodiče mohou využít také služeb online čipování. Po složení 100,- Kč jim pí Chábová vydá přihlašovací jméno a heslo.
Směrnice stravování
Přístup do online čipování je možný z úvodní strany.