Zimní škola v přírodě

SLALOM - výsledky

Zprávy z Fajtova kopce:

ČT 1 Události v regionech

Fotografie stahujte z Úschovny, výběr fotografií najdete také ve fotogalerii školy.

16. 1. Sněhová nadílka nás velmi potěšila, celý den se lyžovalo.

15.1. 09.30 hod. na místo jsme dorazili všichni v pořádku.

Program na celý týden  Režim dne

• 14. 1. Poslední úprava plánovaného programu:

​V pondělí se nebude lyžovat celý den (vzhledem k celodennímu mrazu bude probíhat zasněžování svahu). Děti absolvují výstup na rozhlednu a pěší výlet do obce Lhotky, kde se podívají v hospodářském družstvu na telata, dojnice, býky, ...

​Díky zasněžení máme již další dny jistý svah. Jelikož není dostatek přírodního sněhu, zřejmě v týdnu příliš nepřibude a budeme se snažit dohnat lyžování, nevyužijeme boby a kluzáky.

yes  12. 1.  Na školu v přírodě odjíždíme v plánovaném termínu.

Bližší informace obdrželi rodiče v emailu.

9. 1. Aktuálně: vzhledem k nepříznivému počasí a stále zhoršujícímu se stavu sjezdovky je možné, že termín zimní školy v přírodě budě posunutý na později. V PÁTEK DOPOLEDNE dojde k rozhodnutí spolu s provozovatelem skiareálu. Záleží na konkrétní předpovědi počasí, zda bude možné během víkendu zasněžovat. Sledujte proto tyto stránky a písemné informace.

sraz před odjezdem je 15. 1. v 7: 50 hod. před školou, odjezd je plánovaný na 8:00 hod. plánovaný návrat ke škole je 19. 1. v 16. 30 hodin

ve čtvrtek 11. 1. se koná SCHŮZKA DĚTÍ - 5. vyučovací hodina, ateliér školy (3. patro)

Poslední pokyny před odjezdem

Podrobné pokyny

Dokumenty ke stažení:

Přihláška FK 2018

Předpokládaná cena:       2.800,- Kč   ( = pobyt, 5 dní lyžování, doprava)

VYBAVENÍ: sjezdové lyže nebo snowboard (pouze jedna možnost)

Poznámka 1 : Děti z 1. a 2. třídy - pouze samostatní jedinci se zkušenostmi na lyžích. Ostatní mohou být i začátečníci pod podmínkou, že bude více začátečníků.

Poznámka 2 : Z organizačních a kapacitních důvodů není možnost mít 2 družstva úplných začátečníků na lyžích i na snowboardu. Proto úplní začátečníci na snowboardu musí počítat s tím, že tato možnost nebude a absolvovali by školu v přírodě na lyžích. Jasno bude až po odevzdání přihlášek -  po 10. listopadu, kdy dojde k domluvě.

Poznámka 3 : Jelikož zimní škola v přírodě je výběrová akce, škola může z účasti vyloučit žáka kvůli špatnému chování. Důvodem je zajištění bezpečného pobytu pro ostatní děti i pro žáka samotného.

Poznámka 4 : V případě špatných sněhových podmínek se pokusíme přesunout termín nebo se akce nebude konat. Zaplacená suma by byla v plné výši vrácena.

Poznámka 5 : Zaplacením zálohy je dítě závazně přihlášeno. Při neúčasti dítěte na ŠVP se ze zálohy hradí případné storno poplatky a výdaje, které vzniknou škole v souvislosti se zrušením přihlášky (výjimkou je onemocnění dítěte na poslední chvíli).

Přihlášku  odevzdejte nejpozději do 10. listopadu (uč. Koutná, 1.b).

Zálohu 500,- Kč plaťte v hotovosti nejpozději do 10. listopadu (uč. Koutná, 1.B).

Po zaplacení zálohy obdržíte číslo účtu školy a váš variabilní symbol potřebný k uhrazení doplatku.

Doplatek 2.300,- proveďte nejpozději do 15. prosince na účet školy.