Zimní škola v přírodě

ski areál Fajtův kopec, Velké Meziříčí

5 dní lyžování, předpokládaná cena 2.900,- Kč

Zprávy z Fajtova kopce

• 16, 1, Na zpáteční cestě bude autobus přistaven ne před školu, ale na odstavné parkoviště vedle kostela. Plánovaný příjezd je v 16.30 hod.
  • 14. 1. Cesta autobusem proběhla rychle a bez komplikací, po devátě hodině jsme už byli na Fajtově kopci. Celý den fouká silný vítr, takže sjezdovka není ideální, je dost ledovatá. Přesto jsem lyžovali dopoledne i odpoledne. Fotografie z dnešního dne jsou poslány přes Úschovnu.

Program

• Žádost o poskytnutí uvolněného místa: Prosíme rodiče o včasné informování o skutečnosti, že se dítě kvůli onemocnění nemůže zúčastnit školy v přírodě. Jen tak lze kontaktovat a připravit náhradníka a vrátit tak nemocnému zálohu 500,- Kč. Informujte p. uč. Koutnou (2.B) emailem nebo telefonicky (třída 2.B, kancelář školy).

• Ve čtvrtek 10. 1. se koná SCHŮZKA DĚTÍ - 5. vyučovací hodinu v tělocvičně. Během čtvrtečního dopoledne budou vybírány dokumenty viz Pokyny k švp a Poslední pokyny.

• Nejbližší termíny:

• do 14. 12. doplatek 2.400, Kč na účet školy

• do 18. 12. - odevzdat vyplněný formulář "Přihláška dítěte do školy v přírodě" (p. uč Koutné - 2. B)

smiley Pokud chtějí rodiče přispět dětem drobnými dárky jako odměny do soutěží a her, máme pro ně námět: menší plyšáci, horalky či jiné oplatky (svačina na zpáteční cestu). Samozřejmě vítáme jakoukoliv jinou drobnost, která by udělala dětem radost.

• Dokumenty ke stažení

​ přihlášené děti i náhradníci obdrží dokumenty vytištěné

Podrobné pokyny

Přihláška = souhlas rodičů   odevzdávat průběžně, nejpozději před vánočními prázdninami = 18. prosince

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte   od 1. 11. 2017má platnost po dobu dvou let od data vystavení, pokud během této doby nedošlo ke změně zdravotní způsobilosti dítěte. Odevzdat během dopoledne 10. ledna před schůzkou dětí.

Prohlášení + vázání - lyže  odevzdat během dopoledne 10. ledna před schůzkou dětí. Prohlášení zákonného zástupce (bezinfekčnost) lze odevzdat v pondělí 14. 1. ráno u autobusu.

• Doplatek 2.400,- Kč zaplatit na účet školy nejpozděti do pátku 14. prosince.

• Poslední termín pro zaplacení zálohy 500,- Kč v hotovosti je ve středu 31. 10. - p. uč. Koutné ve 2.B. Nebude-li záloha k tomuto datu zaplacena, místo se postupuje náhradníkovi.

• Kapacita objektu je již naplněna, další zájemci budou po vyjádření souhlasu zařazeni jako náhradníci.

• přihlášky a zálohu 500,- Kč odevzdávejte do konce října p. uč. Koutné, 2.B.