Zimní škola v přírodě

pro žáky 1. stupně   Fajtův kopec, 14. - 18. ledna 2019

ski areál Fajtův kopec, Velké Meziříčí

5 dní lyžování, předpokládaná cena 2.900,- Kč

smiley Pokud chtějí rodiče přispět dětem drobnými dárky jako odměny do soutěží a her, máme pro ně námět: menší plyšáci, horalky či jiné oplatky (svačina na zpáteční cestu). Samozřejmě vítáme jakoukoliv jinou drobnost, která by udělala dětem radost.

• Dokumenty ke stažení

přihlášené děti i náhradníci obdrží dokumenty vytištěné

Podrobné pokyny

Přihláška = souhlas rodičů   odevzdávat průběžně, nejpozději před vánočními prázdninami = 18. prosince

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte   od 1. 11. 2017má platnost po dobu dvou let od data vystavení, pokud během této doby nedošlo ke změně zdravotní způsobilosti dítěte. Odevzdat během dopoledne 10. ledna před schůzkou dětí.

Prohlášení + vázání - lyže   nebo   Prohlášení + stav snowboardu.  Odevzdat během dopoledne 10. ledna před schůzkou dětí.

• Poslední termín pro zaplacení zálohy 500,- Kč v hotovosti je ve středu 31. 10. - p. uč. Koutné ve 2.B. Nebude-li záloha k tomuto datu zaplacena, místo se postupuje náhradníkovi.

• Kapacita objektu je již naplněna, další zájemci budou po vyjádření souhlasu zařazeni jako náhradníci.

• přihlášky a zálohu 500,- Kč odevzdávejte do konce října p. uč. Koutné, 2.B.