Zájezd do Anglie

Studijní vzdělávací zájezd do Anglie

Děkuji všem rodičům za zaplacení doplatku. Prosím, aby děti nosily 900,- Kč na vstupy, dále vybírám potvrzení od lékaře, že je dítě po zdravotní stránce schopno se zájezdu zúčastnit. U autobusu budu vybírat ještě prohlášení rodičů o bezinfekčnosti (s datem 22.5.).

Doporučená výše kapesného je cca 50 liber, dále by děti měly mít ještě 20 liber na metro, lanovku a vstupné do Shakespearova domu ve Stratfordu.

Podrobné pokyny k zájezdu do Anglie ke stažení zdeProsím všechny rodiče o zaplacení doplatku 5890,- Kč na účet školy nejpozději do 22.4.2017. Děti už také mohou nosit částku 900,- Kč na vstupy (tuto částku budu vybírat v hotovosti).

Ve dnech 22. – 27. května 2017 se zúčastní 15 žáků z druhého stupně naší školy studijního vzdělávacího zájezdu do Anglie. Vedoucí zájezdu je p. uč. Benešová, zájezd pro nás zorganizuje CK TOURSPORT.

Program zájezdu:

1. den – odjezd v dopoledních hodinách od školy. Průjezd Německem, Belgií, do francouzského Calais

2. den  – ráno cesta tunelem z Calais do Folkestone v Anglii. Přejezd do Londýna, pěší prohlídka města – London Eye, Parlament, Big Ben, Westminster, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstíCovent Garden, Piccadilly Circus, …. Prohlídku můžeme zpestřit návštěvou Musea Madame Tussaud´s nebo London Dungeon či Sea Life  (placené vstupy). Ve večerních hodinách přejedeme do Oxfordu.  Ubytování v rodinách, večeře, nocleh.

3. den – po snídani si prohlédneme Oxford Christ Church College (kde se natáčely některé scény z Harryho Pottera), High street, Saint Aldate´s Street, Carfax Tower ze 13. st., Town Hall, Radcliff Camera, můžeme navštívit i Pitt Rivers Museum nebo Museum of Narural History (vstup zdarma). V odpoledních hodinách Blenheim Palace – rodiště Winstona Churchilla, krásný barokní zámek s rozsáhlými zahradami. Večer se vrátíme do Oxfordu. Večeře, nocleh v rodinách.

4. den – po snídani si uděláme celodenní výlet do oblasti Cotswolds - překrásná venkovská krajina s pitoreskními vesničkami a rozkošnými domky z místního typického vápence, zastávka v Stow-on the Wold, Bourton-on-the Water, Burford. Prohlédneme si Stratford – město Williama Shakespeara, můžeme navštívit jeho rodný dům, uděláme si na chvíli rozchod (obchůdky se suvenýry atd.).  Večer návrat do Oxfordu, večeře, nocleh v rodinách.

5. den – po snídani Londýn – celodenní prohlídku začneme jízdou nově vystavenou lanovkou Emirates přes Temži, Canary Wharf, odtud se vrátíme metrem k Toweru, prohlídneme si Tower Bridge, křižník Belfast, Shakespeare´s Globe, Tate Gallery, Millenium Bridge, katedrálu sv. Pavla. Poté návrat do Folkestone. Odjezd zpět do ČR.

6. den – příjezd domů v odpoledních hodinách

Cena zahrnuje:

• dopravu lux busem s WC a klimatizací
  • 3 x ubytování v rodinách
  • 3x plnou penzi (obědy ve formě balíčků)
  • poplatky za Eurotunel / trajekt
  • služby průvodce
  • informační materiál a mapka Londýna
  • komplexní pojištění do zahraničí
  • pojištění CK proti úpadku

Děti budou ubytovány v hostitelských rodinách v Oxfordu po dvojicích nebo trojicích.

Děkuji všem rodičům za včasné uhrazení zálohy 2 000,- Kč, doplatek 5 890,- Kč by měl být uhrazen nejpozději 1 měsíc před odjezdem.

V průběhu zájezdu navštívíme pravděpodobně tyto památkové objekty (vstupné není zahrnuto v ceně zájezdu):

London Eye – cca 11 £

Pitt Rivers Museum v Oxfordu je zdarma

Blenheim Palace –  cca 8 £

Stratford - rodný dům W. Shakespeara – cca 8 £

Lanovka Emirates – cca 4 £

Londýnské metro –  4 £ celodenní jízdenka

Tower Bridge – cca  4 £

Po dohodě s CK jsem se snažila vybrat jen opravdu zajímavé objekty, kde vstupné není příliš drahé. Peníze na vstupné budou děti platit v Kč až těsně před odjezdem na zájezd.

V případě dotazů prosím volejte na tel. číslo 775 782 968 nebo pište na e-mail
ivanaben123@gmail.com